SIA Systems Logistics
Freeport of Riga
Kundziņsalas 8. līnija 3
Rīga LV - 1005
Tel.+371 67704293
Tel.+371 67344080
info@systems.lv
skype:systemslv

Kontakti

 
 
Loģistikas un muitas nodaļa
 
  Olga Maļeva Aļona Vaņina
 

Olga Maļeva
Multimodālie pārvadājumi, Projektu kravas
Tel. +371 67704293
olga@systems.lv

Aļona Vaņina
Multimodālie pārvadājumi, Dzelzceļa pārvadājumi
Tel. +371 67704293, mob.tel.+371 29715707
alona@systems.lv

  Pēteris Vulāns  
 

Pēteris Vulāns
Multimodālie pārvadājumi
Tel. +371 67704293, mob.tel.+371 26417676
peteris.vulans@systems.lv

 

  Juris Berkolds
 

Andris Karlsbergs
Kokmateriālu nodaļa
Fax +371 67344080, mob.tel.+371 29557559
andris@systems.lv

Juris Berkolds
Dzelzceļa pārvadājumi
Tel. +371 67704294, mob.tel.+371 29487556
juris@systems.lv
  EGITA STIVRIŅA Zane Riekstiņa
 

Egita Stivriņa
Muitošanas speciālists
Tel. +371 67704041, Fax +371 67704009
egita.stivrina@systems.lv

Zane Riekstiņa
Muitošanas speciālists
Tel. +371 67704041, Fax +371 67704009
zane.riekstina@systems.lv

  Edvīns Grāvis Elmārs Bebrišs
 

Edvīns Grāvis
Muitošanas speciālists
Tel: +371 26429180
edvins.gravis@systems.lv

Elmārs Bebrišs
Muitošanas speciālists
Tel: +371 67704041, Fax +371 67704009
elmars.bebriss@systems.lv

  Jekaterina Ivanova
 

Jekaterina Ivanova
Multimodālie pārvadājumi, Projektu kravas
Tel. +371 67704293, mob. tel. +371 26317771
jekaterina.ivanova@systems.lv

Linda Grūdupa
Multimodālie pārvadājumi,Projektu kravas
Tel. +371 67704293, mob.tel.+371 26542156
linda@systems.lv

 
Operatīvā un noliktavas nodaļa
  Ronalds Zidenis Jevgenijs Podsivalkins
 

Ronalds Zīdenis
Noliktavas pakalpojumi, Projektu kravas
Fax +371 67344080, mob.tel.+371 29332288
ronalds.zidenis@systems.lv

Jevgenijs Podšivalkins
Noliktavas pakalpojumi, Saliktās kravas LCL
Fax +371 67344080, mob.tel. +371 22329092
jevgenijs.podsivalkins@systems.lv

  Raimonds Visockis Normunds Kradzitis
 

Daiga Buša
Noliktavas uzskaitvede
Fax +371 67344080

Normunds Kradzītis
Noliktavas pārzinis
Tel. +371 22013224
normunds.kradzitis@systems.lv

   
 

Līga Celiņa
Noliktavas pakalpojumi, Saliktās kravas LCL
Fax +371 67344080, mob.tel. +371 28620821
liga@systems.lv


 
Grāmatvedība
  Irina Stepluk Aļesja Zaiceva
 

Irina Stepļuk
Tel. +371 67341524, mob.tel. +371 22012341
irina.stepluka@systems.lv

Aļesja Zaiceva
Grāmatveža palīdze
Tel. +371 67341524
alesja@systems.lv

  Agne Meļķe  
 

Agne Meļķe
Grāmatveža palīdze
Tel. +371 67341524
agne@systems.lv

 

 
Attīstības un tehniskā daļa
  Gundega Lice Normunds Reips
 

Gundega Līce
Tel. +371 67341495, mob.tel. +371 29422994
gundega.lice@systems.lv

Normunds Reips
Jauno pakalpojumu attīstības speciālists
Tel. +371 67704293, mob.tel. +371 29101321
normunds@systems.lv
 
Vadība
  Ivars Vallis Janis Bikse
 

Ivars Vallis
Tel. +371 67341495, mob.tel. +371 26530101
ivars.vallis@systems.lv

Jānis Bikše
Tel. +371 67341495, mob.tel. +371 26484297
janis.bikshe@systems.lv

 

  © System Logistics 2009
Kundziņsalas 8 līnija 3, Rīga, LV-1005, tel.+371 67341495