SIA Systems Logistics
Freeport of Riga
Uriekstes iela 42A
Rīga LV - 1005
Tel.+371 67704293
Tel.+371 67344080
info@systems.lv
skype:systemslv

Kontakti

 
 
Loģistikas un muitas nodaļa
 
  Armands Dainis Aļona Vaņina
 

Armands Dainis
Muitošanas speciālists
Tel. +371 29439748
armands.dainis@systems.lv

Aļona Vaņina
Multimodālie pārvadājumi, Dzelzceļa pārvadājumi
Tel. +371 67704293, mob.tel.+371 29715707
alona@systems.lv

  Pēteris Vulāns Juris Berkolds
 

Pēteris Vulāns
Multimodālie pārvadājumi
Tel. +371 67704293, mob.tel.+371 26417676
peteris.vulans@systems.lv

Juris Berkolds
Dzelzceļa pārvadājumi
Tel. +371 67704294, mob.tel.+371 29487556
juris@systems.lv
  EGITA STIVRIŅA Zane Riekstiņa
 

Egita Stivriņa
Muitošanas speciālists
Tel. +371 67704041
egita.stivrina@systems.lv

Zane Riekstiņa
Muitošanas speciālists
Tel. +371 67704041
zane.riekstina@systems.lv

  Edvīns Grāvis Elmārs Bebrišs
 

Edvīns Grāvis
Muitošanas speciālists
Tel: +371 26429180
edvins.gravis@systems.lv

Elmārs Bebrišs
Muitošanas speciālists
Tel: +371 67704041
elmars.bebriss@systems.lv

  Jekaterina Taurina  
 

Jekaterina Tauriņa
Multimodālie pārvadājumi, Projektu kravas
Tel. +371 67704293, mob. tel. +371 26752213
jekaterina.taurina@systems.lv

 
 
Operatīvā un noliktavas nodaļa
  Ronalds Zidenis  
 

Ronalds Zīdenis
Noliktavas pakalpojumi, Projektu kravas
mob.tel.+371 29332288
ronalds.zidenis@systems.lv

 
  Raimonds Visockis Normunds Kradzitis
 

Daiga Buša
Noliktavas uzskaitvede

Normunds Kradzītis
Noliktavas pārzinis
Tel. +371 22013224
normunds.kradzitis@systems.lv

  Liga Celina Krists Krijanovs
 

Līga Celiņa
Noliktavas pakalpojumi, Saliktās kravas LCL
mob.tel. +371 28620821
liga@systems.lv

Krists Krišjānovs
Noliktavas pakalpojumi, Saliktās kravas
Tel. +371 28620821
krists.krisjanovs@systems.lv

 
Grāmatvedība
  Anete Veica Aļesja Zaiceva
 

Anete Veica
Grāmatveža palīdze
Tel. +371 67341524
anete.veica@systems.lv

Aļesja Zaiceva
Grāmatveža palīdze
Tel. +371 67341524
alesja@systems.lv

  Agne Šusta Irina Skrjabševa
 

Agne Šusta
Galvenā grāmatvede
Tel. +371 67341524
agne.susta@systems.lv

Irina Skrjabševa
Grāmatvede
Tel. +371 67341524
irina.skrjabseva@systems.lv

 
Attīstības un tehniskā daļa
  Gundega Lice  
 

Gundega Līce
Tel. +371 67341495, mob.tel. +371 29422994
gundega.lice@systems.lv

 
 
Vadība
  Ivars Vallis Janis Bikse
 

Ivars Vallis
Tel. +371 67341495, mob.tel. +371 26530101
ivars.vallis@systems.lv

Jānis Bikše
Tel. +371 67341495, mob.tel. +371 26484297
janis.bikshe@systems.lv

 

  © System Logistics 2009
Uriekstes iela 42A, Rīga, LV-1005, tel.+371 67341495